درب ضد سرقت - 88987592 - در ضد سرقت- دربهای ضد سرقت - قیمت درب ضد سرقت-مدل درب- درب ضد سرقت ترکیه- درب ضد سرقت چینی - ایستار در
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت (66)

 

درب ضد سرقت - 88987592  - در ضد سرقت- دربهای ضد سرقت - قیمت درب ضد سرقت-مدل درب- درب ضد سرقت ترکیه- درب ضد سرقت چینی

نکات مهم در نصب فریم انتظار درب های ضد سرقت چینی:

3-فربم انتظار درب ضد سرقت باید به گونه ای نصب شود تا سطح بالائی پاخور فریم انتظار با سطح کف نهائی از سمت داخل و بیرون واحد کاملا هم سطح بوده و در هیچ شرایطی پایین تریا بالاتر از آن نباشد (به طور خاص هم سطحی سمت بیرون واحد از اهمیت یشتری برخوردار است)

1-برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی فریم انتظار درب های ضد سرقت حتما قبل ار نصب درب ضد سرقت آن را رنگ آمیزی کنید.

2-فریم انتظار درب ضد سرقت باید به صورت کامل، شاقول و تراز در محل نصب شود. و برای اطمینان از عدم دویدگی فریم انتظار ابعاد قطری آن را با هم مقایسه کنید و از برابری آن اطمینان حاصل کنید.

ابعاد فریم انتظار دربهای ضد سرقت چینی

ابعاد داخل به داخل فریم انتظار بایستی یک سانتی متر بیشتر از ابعاد پشت تا پشت درب ضد سرقت باشد به عنوان مثال در صورتی که ابعاد پشت تا پشت درب ضد سرقت  210*105 سانتی متر می باشد ابعاد فریم انتظار درب ضد سرقت باید 211*106 سانتی متر باشد.

توجه: ابعاد درب ضد سرقت از روبه رو(سمت بیرون واحد) بزرگتر از ابعاد پشت(سمت داخل واحد) درب ضد سرقت می باشد بنابراین فضای لازم از سمت بیرون(راه پله) برای درب های ضد سرقت چین حداقل 5 سانتی بیشتر است.از این رو قسمت چهار سانتی متر از سمت بیرون نباید با هیچ نوع مصالحی پوشانده شود.اما از سمت داخل واحد می توان و بهتر است پوشیده شود.

 

 

لازم به  ذکر است که بهترین و مرغوب ترین درب ضد سرقت هم نمی توانند 100 در صد تضمین کنند که از دسترس سارقین در امان باشند اما بهترین درب ضد سرقت دربی است که بر اساس استانداردهای جهانی ساخته شودو مرغوبترین قفل ضد سرقت برروی آن نصب گردد که در این صورت می توان آن را درب ایمن تری نسبت به درب معمولی دانست

یکی دیگر از آیتم هایی که درب ضد سرقت می بایستی نسبت به درب های معمولی داشته باشد این است که استانداردهای لازمه هنگام وقوع آتش سوزی و زلزله رانیز برخوردار بوده تا مانع کمک رسانی نیروهای امدادی نباشد.هم چنین درب ضد سرقت می بایستی متناسب با مکان مورد نظر انتخاب گردد.بطور مثال درب ضد سرقت مورد نیاز  برای اماکنی چون ویلاها ،کارخانه ها و اداراتی که نیاز به امنیت بالاتری نسبت به منازل دارند باید از لحاظ کیفیتی ،کیفیت دو چندان داشته باشند بدین صورت که ضخامت فولاد میانی درب در دو طرف درب ضد سرقت به ضخامت 1میلی متر تعبیه شود و از پشم سنگ و دیگر عایق های هوا و صدا و ضد رطوبت و ضد اسید برای بالا بردن کیفیت در مکان های صنعتی یا مرطوب بکار برده شود

 

-رویه هایی که در درب ضد سرقت استفاده می شود از جنس خوب باشد اگر ام دی اف است یا پی وی سی یا ملامینه و علاوه بر مرغوبیت جنس ضخامت خوبی هم داشته باشد . حداقل 5 میل

 

 

-قفل و یراق درب ضد سرقت از برند خوبی باشد.

 

 

-حشرات و گرد و خاک از لای درب ضد سرقت وارد منزل نشود.

 

در لت درب ضد سرقت بین رویه ها خالی نباشد، حتما ورق فولادی یکپارچه جهت امنیت داشته باشد. 

برخی از قسمت هایی که درب ضد سرقت ترکیه ای را شامل می شوند :

دستگیره لوکس به همراه اهرم قفل شب بند

سیستم مولتی قفل، که با چرخاندن کلید بطور همزمان تعداد 8 زبانه ثابت و متحرک از دو جهت درب وارد چهارچوب می گردد.

چشمی بر روی درب ضد سرقت

4 عدد لولای مخفی قابل ریگلاژ

 

 

 

چهارچوبی را هم که برای درب ضد سرقت به شما پیشنهاد می کنیم چهارچوب های فلزی هستند که به وسیله رنگ کوره ای، رنگ شده اند. دور تا دور لنگه های این چهارچوب ها را با زوارهای پلاستیکی بپوشانید تا از عبور گرد و غبار و صدا به داخل منزلتان جلوگیری شود.

به شما توصیه می کنیم اگر قرار است دربی که انتخاب می کنید درمعرض نور خورشید قرار بگیرد یا در هوای آزد باشد، حتما درب ضد سرقت با روکش ام دی اف رنگ شده بخرید تا بعد از مدتی استفاده، از تغییر رنگ آن یکه نخورید.

 ابعاد درب ضد سرقت از سمت بیرون واحد بزرگتر از ابعاد سمت داخل واحد درب ضد سرقت می باشد در نتیجه فضای لازم از سمت راه پله برای درب ضد سرقت چین حداقل 5 سانتی بیشتر است.بنابراین قسمت چهار سانتی متر از سمت بیرون نباید با هیچ نوع مصالحی پوشانده شود.اما از سمت داخل واحد می توان و بهتر است پوشیده شود

 ابعاد داخل به داخل فریم انتظار بایستی یک سانتی متر بیشتر از ابعاد پشت تا پشت درب ضد سرقت باشد به عنوان مثال در صورتی که ابعاد پشت تا پشت درب ضد سرقت210*105 سانتی متر می باشد ابعاد فریم انتظار درب ضد سرقت باید 211*106 سانتی متر باشد.

به منظور انتخاب درب ضد سرقت از بابت وروردی آپارتمان ها رعایت مواردی از قبیل چند مورد زیر مفید می باشد :

دارای زنگ.چشمی.دستگیره.ویراق آلات.لولا های مخفی و چهار چوب

دارای آستانه استیل(ضد زنگ).بنابراین دیگر نیازی به استفاده از سنگ در پای درب جهت جلوگیری از ورود آب نیست.

عایق صوتی و حرارتی به دلیل پر شدن محفظه داخلی درب ضد سرقت از ورق

دارای زه لاستیکی(دور تا دور درب)که سبب جلوگیری از ورود گرد و خاک و رطوبت خواهد شد و به عدم اتلاف انرژی کمک شایان توجهی می کند

نصب آسان در انتهای عملیات ساختمانی که سبب میشود که طی مراحل ساخت به درب ضد سرقت آسیبی نرسد

جهت جلوگیری از کثیف شدن درب ضد سرقت لایه پلاستیکی بر درب کشیده

جنس ورق درب ضد سرقت از فلز

دوام فوق العاده نسبت به درب های معمولی

دارای 2 کلید که در هنگام ساخت پروژه و6 کلید که در زمان بهره

برداری مورد استفاده قرار میگیرد.هر یک از 6کلید را که وارد قفل نمایید

دو کلید قبلی غیر قابل استفاده خواهد شد.

 

برای انخاب درب ضد سرقت به منظور ورودی آپارتمان ها باید موارد زیر در نظر گرفته شود :

مناسب با اقلیم منطقه

اگرچه درب ضد سرقت آپارتمانی در مدل ها و رنگ های مختلف برای تمام نقاط کشور تولید می شوند،اما فراموش نکنید که انتخاب شما در مرحله اول باید بر اساس اقلیم منطقه باشد.درب هایی که برای مناطق خشک و سردسیری استفاده می شوند بادرب ضد سرقت که برای مناطق مرطوب به کار می روند باید متفاوت باشند.با توجه به اینکه عمده تولیدات درب،توسط سازندگان مسکن خریداری می شود،عدم توجه کافی آنها به بحث اقلیم و مصالح ساختمانی باعث شده است صنعتگران نیز از تولید درب های مناسب با اقلیم های مختلف فاصله بگیرند.و این امر باعث خواهد شد عمر مفید درب های تولیدی در برخی مناطق پایین باشد که خود ضربه ای به اقتصاد کشور خواهد بود.

 در داخل درب ضد سرقت یک نوع ورق فلزی بسیار محکم و مقاوم استفاده می شود که در عمل احتمال هر نوع نفوذ حتی با هر نوع وسیله ای را غیر ممکن می کند یا در غیر این صورت سارق یا هر شخصی که قصد وارد شدن به  صورت نامعمول را دارد با تاخیر مواجه می سازد .

 قفل ها و یراق آلاتی که در درب ضد سرقت استفاده می شود با درب های معمولی بسیار متفاوت اند و از نوع گاوصندوقی هستند، به این معنی که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چهارچوب استفاده می کنند. در قسمت داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب ضد سرقت اضافه شده اند و در انتها هم از سنگ پشم نسوز هم برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب استفاده شده است. رویه این درب ها هم معمولا ام دی اف طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت های ۸ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش های ام دی اف به صورت رنگ یا روکش پی وی سی قابل نصب هستند.

به شما توصیه می کنیم اگر قرار است دربی که انتخاب می کنید درمعرض نور خورشید قرار بگیرد یا در هوای آزد باشد، حتما درب ضد سرقت با روکش ام دی اف رنگ شده بخرید تا بعد از مدتی استفاده، از تغییر رنگ آن یکه نخورید.

چهارچوبی را هم که برای درب ضد سرقت به شما پیشنهاد می کنیم چهارچوب های فلزی هستند که به وسیله رنگ کوره ای، رنگ شده اند. دور تا دور لنگه های این چهارچوب ها را با زوارهای پلاستیکی بپوشانید تا از عبور گرد و غبار و صدا به داخل منزلتان جلوگیری شود.

 

اگر شما قصد خرید درب ضد سرقت را دارید بهتر است موارد زیر را به هنگام خرید آن در نظر داشته باشید:

سوال اولی که ممکن است برای خرید درب ضد سرقت پیش بیاید این است که چرا درب ضد سرقت را انتخاب کنیم ؟

وقتی هر شخصی این سئوال را از خود بپرسید خیلی از مسائل در مورد خرید درب ضد سرقت را هنگام جواب دادن به خود برای خود روشن خواهید کرد . وقتی علت انتخاب درب ضد سرقت برای ما واضح و روشن و مسلم شد آن وقت مشکلی در انتخاب آن نخواهیم داشت.
بعضی ها درب ضد سرقت را فقط برای اسم آن انتخاب می کنند و می خواهند بگویند ما در ساختمان درب ضد سرقت به کار گذاشتیم و به این خاطر ساختمان های ما گران است. بعضی ها هم می خواهند کلاس خودشون رو ببرند بالا و اندک افراد هم واقعا برای ضد سرقت بودنش و برای امنیت و اسایش خود می خواهند.
نکاتی که باید توجه داشته باشید.
-چهارچوب درب ضد سرقت در شان اسمش باشد، حداقل 2 میل
-رویه هایی که استفاده می شود از جنس خوب باشد اگر ام دی اف است یا پی وی سی یا ملامینه و علاوه بر مرغوبیت جنس ضخامت خوبی هم داشته باشد . حداقل 5 میل
-در لت درب بین رویه ها خالی نباشد، حتما ورق فولادی یکپارچه جهت امنیت داشته باشد.
-قفل و یراق آن از برند خوبی باشد. معروف ترین برند دنیا کاله ترکیه است .
-لولاها از جنس خوب و مرغوب باشد و تعداد آن هم حداقل 3 تا و بلبرینگ دار باشد.
-عایق صدا، گرما و سرما باشد.
-حشرات و گرد و خاک از لای درب وارد منزل نشود.
-نصب آن راحت و استحکام بعد از نصب آن هم زیاد باشد.( در بازار درب هایی وجود دارد که راحت با پیچ بسته می شود و به همان راحتی هم تخریب می شود و ضریب امنیتی آنها خیلی پایین است).
-جوش مقاطع چهارچوب از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد که استفاده از جوش co2 سه برابر بیشتر از جوش معمولی محکم تر است.
-قیمت درب با توجه به خصوصیاتش مناسب باشد.
-گارانتی هم داشته باشد.

صفحه1 از5