درب ضد سرقت | 88987591-تلگرام واتس اپ00905516030573 - در ضد سرقت| دربهای ضد سرقت| قیمت درب ضد سرقت | درب ضد سرقت چینی
درب ضد سرقت

 

درب ضد سرقت - 88987592  - در ضد سرقت- دربهای ضد سرقت - قیمت درب ضد سرقت-مدل درب- درب ضد سرقت ترکیه- درب ضد سرقت چینی

استفاده از درب های ضد سرقت موجب کاهش در هزینه تمام شده درب و همچنین صرفه جویی در وقت می شود.برخی از درب های ضد سرقت رایج در بازار پس از ساخت به رنگ­آمیزی نیاز دارند و به علت اینکه چارچوب از درب مجزا است، دربها ابتدا نصب شده و پس از سایز شدن نهایی، مجدداً باز شده و جهت رنگ­آمیزی به کارگاه رنگ ارسال می­ شوند. و برخی دیگر که نیاز به رنگ آمیزی ندارند و اصطلاحا خود رنگ هستند ممکن است به علت خطا های احتمالی هنگام اندازه گیری و یا ساخت مجبور به برش درب و تعمیر مجدد و حتی تعویض درب شویم همچنین جهت بالا بردن امنیت این  درب های ضد سرقت معمولاً از حفاظ آهنی جداگانه استفاده می شود.
  روکش این نوع از دربهای ضد سرقت از جنس MDF با لایه میانی Honey Comb Paper است. این نوع دربهای ضد سرقت دارای انواع طراحی از نوع مسطح و برجسته هستند.لازم به ذکر است روکش MDF تنها حکم نمای بیرونی را دارا می باشد و در این گونه دربهای ضد سرقت نیز یک ورق فولادی به ضخامت 0.8 میلی متر کل سظح زیرین در و ورق فولادی 1.5 میلیمتر زیر mdf چارچوب را پوشانده است.
  روکش دربهای ضد سرقت فلزی ورق فولادی نورد شده با ضخامت 0.8 میلیمتر و دارای رنگ کوره با طرح چوب ­است. جنس چارچوب درب ضد سرقت نیز از ورق فولادی نورد شده با ضخامت1.5 میلیمتراست. پرکننده میانی دربهای ضد سرقت چینی از نوع Honey Comb Paper یا پشم سنگ است. لایه پرکننده میانی پشم سنگ علاوه بر ضد حریق بودن عایق صوت نیز است که نوع دولنگه این دربها به علت عایق صوت بودن جهت استفاده در سالنهای کنفرانس مناسب است.در برخی مدلها نیز تکنولوژی رنگ درب engrave می باشد . این نوع دربها از نوع دربهای با تکنولوژی جدید هستند که رویه آنها در برابر خراشیدگی و تغییر رنگ حاصل از بارندگی، تابش آفتاب و خوردگی اسید از مقاومت بیشتری برخور دار هستند .
  بسیاری از مردم فکر می کنند که درب های اتوماتیک بیشترجنبه آسایش دارند تا امنیت و درب های اتوماتیک نسبت به درب های غیر اتوماتیک امنیت پایینتری را دارا هستند، اما باید بیان کرد که اگر درب های اتوماتیک را طبق اصول استاندارد نصب شوند  و اصول ایمنی رعایت شوند، امنیت درب های اتوماتیک بسیار بالا می رود و می توان کاملا به این سیستم اتوماتیک اعتماد کرد.البته امروزه می توان با هزینه های ناچیز و با نصب دوربین و یا دزدگیر در کنار درهای اتوماتیک، امنیت ساختمان را چندین برابر افزایش داد.
  1-برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی فریم انتظار دربهای ضد سرقت حتما قبل ار نصب درب ضد سرقت، رنگ آمیزی شود. 2-فریم انتظار درب ضد سرقت را باید به صورت کامل، شاقول و تراز در محل نصب کرد. و برای اطمینان از عدم دویدگی فریم انتظار ابعاد قطری آن با هم مقایسه شود و از برابری آن اطمینان حاصل شود. 3-فربم انتظار درب ضد سرقت را باید به گونه ای نصب کرد تا سطح بالائی پاخور فریم انتظار با سطح کف نهائی از سمت داخل و بیرون واحد کاملا هم سطح بوده و در هیچ شرایطی پایین تریا بالاتر از آن نباشد(به طور خاص هم سطحی سمت بیرون واحد از اهمیت یشتری برخوردار است)  
  برای نصب دربهای ضد سرقت چینی باید یک فریم انتظار فلزی در پایان اتمام مرحله دیوار چینی و قبل از سفید کاری در درگاهی در نصب شود قوطی مورد استفاده برای فریم انتظار دربهای ضد سرقت چینی باید 8*4 سانتی متر باشد البته در شرایطی خاص می توان از قوطی هایی با ابعاد کمتر نیز استفاده کرد. ابعاد فریم انتظار دربهای ضد سرقت چینی: ابعاد داخل به داخل فریم انتظار بایستی یک سانتی متر بیشتر از ابعاد پشت تا پشت درب ضدسرقت باشد به عنوان مثال در صورتی که ابعاد پشت تا پشت درب ضدسرقت 210*105 سانتی متر می باشد ابعاد فریم انتظار درب ضدسرقت باید 211*106 سانتی متر باشد. توجه: ابعاد درب ضدسرقت از روبه رو(سمت بیرون واحد) بزرگتر از ابعاد پشت(سمت داخل واحد) درب ضدسرقت می باشد بنابراین فضای لازم از سمت بیرون(راه پله) برای دربهای ضد سرقت چینی حداقل 5 سانتی بیشتر است.از این رو قسمت چهار سانتی متر از سمت بیرون نباید با هیچ نوع مصالحی پوشانده شود.اما از سمت داخل واحد می توان و بهتر است پوشیده شود.   روشهای نصب دربهای ضد سرقت چینی: . روشهای مختلفی برای نصب درب ضد سرقت چینی وجود دارد که در ایران بیشتر با جوش درب ضدسرقت را به فریم انتظار نصب…
تفاوت درب های ضد سرقت ترکیه، چین و ایران   یکی از مهم ترین سوالاتی که خریدارن درب ضد سرقت به طور معمول با آن مواجه هستند،  این است که چه فرقی بین درب های ضد سرقت ساخت ترکیه و درب های ضد سرقت تولید شده توسط کشور چین  و درب های ضد سرقت ساخت ایران و جود دارد و بعضی  فرض  می کنند که فرق آنها فقط در کیفیتشان است و از آنجا که محصولات ساخت چین در بازار ایران عمدتا نامرغوب هستند و همچنین دید خوبی نسبت به محصولات ایرانی وجود ندارد درب های ضد سرقت ترکیه را از نظر کیفی بهتر می دانند.   درب های ضد سرقت ایرانی از نظر ظاهری کاملا مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند.البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شوند اما تولید این سری از درب های ضد سرقت نسبت به درب های ضد سرقت مشابه ترک بسیار محدود می باشد. و به اجمال می توان گفت درب های ضد سرقت به طور کلی از نظر شیوه تولید و شکل ظاهری به دو کشور چین و ترکیه بر می گردد و این در حالی است که درب های ضد سرقت چینی خود نیز…
 چه نوع دربهایی برای سرویس بهداشتی مناسبند ؟امروزه  به علت کوچک بودن  آپارتمانها و به تبع آن پایین بود فضای  سرویسهای بهداشتی ،دربهای سروسی های بهداشتی بیشتر در معرض آب و بخار قرار دارند در نتیجه استفاده از درب های نامناسب در محیط های مرطوب از قبیل حمام و توالت سبب پایین بودن عمر این درب ها در این فضاها خواهد شد در مطالب زیر درها را بر حسب مقاومت آن ها معرفی و روش های بالا بردن عمر درب ها را نیز بیان می کنیم لازم به ذکر است در این اولویت بندی جنبه های زیبایی و دکوراتیو مورد توجه قرار ندارد و فرض است خواننده پس از مطالعه با توجه به فضای مورد استفاده تصمیم گیری نماید.
صفحه1 از6

ما را دنبال کنید

درباره ما

شرکت ایستار در با سالها سابقه و تجربه در امر واردات انواع دربهای ضد سرقت ،درب ضد سرقت ترکیه ،درب ضد سرقت چین و سایر درهای ضد سرقت آماده عقد قرارداد برای ارائه محصولات در تعداد  بالا برای پیمانکاران محترم می باشد