درب ضد سرقت - 88987592 - در ضد سرقت- دربهای ضد سرقت - قیمت درب ضد سرقت-مدل درب- درب ضد سرقت ترکیه- درب ضد سرقت چینی - ایستار در
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت (63)

 

درب ضد سرقت - 88987592  - در ضد سرقت- دربهای ضد سرقت - قیمت درب ضد سرقت-مدل درب- درب ضد سرقت ترکیه- درب ضد سرقت چینی

برخی از قسمت هایی که درب ضد سرقت ترکیه ای را شامل می شوند :

دستگیره لوکس به همراه اهرم قفل شب بند

سیستم مولتی قفل، که با چرخاندن کلید بطور همزمان تعداد 8 زبانه ثابت و متحرک از دو جهت درب وارد چهارچوب می گردد.

چشمی بر روی درب ضد سرقت

4 عدد لولای مخفی قابل ریگلاژ

 

 

 

چهارچوبی را هم که برای درب ضد سرقت به شما پیشنهاد می کنیم چهارچوب های فلزی هستند که به وسیله رنگ کوره ای، رنگ شده اند. دور تا دور لنگه های این چهارچوب ها را با زوارهای پلاستیکی بپوشانید تا از عبور گرد و غبار و صدا به داخل منزلتان جلوگیری شود.

به شما توصیه می کنیم اگر قرار است دربی که انتخاب می کنید درمعرض نور خورشید قرار بگیرد یا در هوای آزد باشد، حتما درب ضد سرقت با روکش ام دی اف رنگ شده بخرید تا بعد از مدتی استفاده، از تغییر رنگ آن یکه نخورید.

 ابعاد درب ضد سرقت از سمت بیرون واحد بزرگتر از ابعاد سمت داخل واحد درب ضد سرقت می باشد در نتیجه فضای لازم از سمت راه پله برای درب ضد سرقت چین حداقل 5 سانتی بیشتر است.بنابراین قسمت چهار سانتی متر از سمت بیرون نباید با هیچ نوع مصالحی پوشانده شود.اما از سمت داخل واحد می توان و بهتر است پوشیده شود

 ابعاد داخل به داخل فریم انتظار بایستی یک سانتی متر بیشتر از ابعاد پشت تا پشت درب ضد سرقت باشد به عنوان مثال در صورتی که ابعاد پشت تا پشت درب ضد سرقت210*105 سانتی متر می باشد ابعاد فریم انتظار درب ضد سرقت باید 211*106 سانتی متر باشد.

به منظور انتخاب درب ضد سرقت از بابت وروردی آپارتمان ها رعایت مواردی از قبیل چند مورد زیر مفید می باشد :

دارای زنگ.چشمی.دستگیره.ویراق آلات.لولا های مخفی و چهار چوب

دارای آستانه استیل(ضد زنگ).بنابراین دیگر نیازی به استفاده از سنگ در پای درب جهت جلوگیری از ورود آب نیست.

عایق صوتی و حرارتی به دلیل پر شدن محفظه داخلی درب ضد سرقت از ورق

دارای زه لاستیکی(دور تا دور درب)که سبب جلوگیری از ورود گرد و خاک و رطوبت خواهد شد و به عدم اتلاف انرژی کمک شایان توجهی می کند

نصب آسان در انتهای عملیات ساختمانی که سبب میشود که طی مراحل ساخت به درب ضد سرقت آسیبی نرسد

جهت جلوگیری از کثیف شدن درب ضد سرقت لایه پلاستیکی بر درب کشیده

جنس ورق درب ضد سرقت از فلز

دوام فوق العاده نسبت به درب های معمولی

دارای 2 کلید که در هنگام ساخت پروژه و6 کلید که در زمان بهره

برداری مورد استفاده قرار میگیرد.هر یک از 6کلید را که وارد قفل نمایید

دو کلید قبلی غیر قابل استفاده خواهد شد.

 

برای انخاب درب ضد سرقت به منظور ورودی آپارتمان ها باید موارد زیر در نظر گرفته شود :

مناسب با اقلیم منطقه

اگرچه درب ضد سرقت آپارتمانی در مدل ها و رنگ های مختلف برای تمام نقاط کشور تولید می شوند،اما فراموش نکنید که انتخاب شما در مرحله اول باید بر اساس اقلیم منطقه باشد.درب هایی که برای مناطق خشک و سردسیری استفاده می شوند بادرب ضد سرقت که برای مناطق مرطوب به کار می روند باید متفاوت باشند.با توجه به اینکه عمده تولیدات درب،توسط سازندگان مسکن خریداری می شود،عدم توجه کافی آنها به بحث اقلیم و مصالح ساختمانی باعث شده است صنعتگران نیز از تولید درب های مناسب با اقلیم های مختلف فاصله بگیرند.و این امر باعث خواهد شد عمر مفید درب های تولیدی در برخی مناطق پایین باشد که خود ضربه ای به اقتصاد کشور خواهد بود.

 در داخل درب ضد سرقت یک نوع ورق فلزی بسیار محکم و مقاوم استفاده می شود که در عمل احتمال هر نوع نفوذ حتی با هر نوع وسیله ای را غیر ممکن می کند یا در غیر این صورت سارق یا هر شخصی که قصد وارد شدن به  صورت نامعمول را دارد با تاخیر مواجه می سازد .

 قفل ها و یراق آلاتی که در درب ضد سرقت استفاده می شود با درب های معمولی بسیار متفاوت اند و از نوع گاوصندوقی هستند، به این معنی که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چهارچوب استفاده می کنند. در قسمت داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب ضد سرقت اضافه شده اند و در انتها هم از سنگ پشم نسوز هم برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب استفاده شده است. رویه این درب ها هم معمولا ام دی اف طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت های ۸ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش های ام دی اف به صورت رنگ یا روکش پی وی سی قابل نصب هستند.

به شما توصیه می کنیم اگر قرار است دربی که انتخاب می کنید درمعرض نور خورشید قرار بگیرد یا در هوای آزد باشد، حتما درب ضد سرقت با روکش ام دی اف رنگ شده بخرید تا بعد از مدتی استفاده، از تغییر رنگ آن یکه نخورید.

چهارچوبی را هم که برای درب ضد سرقت به شما پیشنهاد می کنیم چهارچوب های فلزی هستند که به وسیله رنگ کوره ای، رنگ شده اند. دور تا دور لنگه های این چهارچوب ها را با زوارهای پلاستیکی بپوشانید تا از عبور گرد و غبار و صدا به داخل منزلتان جلوگیری شود.

 

اگر شما قصد خرید درب ضد سرقت را دارید بهتر است موارد زیر را به هنگام خرید آن در نظر داشته باشید:

سوال اولی که ممکن است برای خرید درب ضد سرقت پیش بیاید این است که چرا درب ضد سرقت را انتخاب کنیم ؟

وقتی هر شخصی این سئوال را از خود بپرسید خیلی از مسائل در مورد خرید درب ضد سرقت را هنگام جواب دادن به خود برای خود روشن خواهید کرد . وقتی علت انتخاب درب ضد سرقت برای ما واضح و روشن و مسلم شد آن وقت مشکلی در انتخاب آن نخواهیم داشت.
بعضی ها درب ضد سرقت را فقط برای اسم آن انتخاب می کنند و می خواهند بگویند ما در ساختمان درب ضد سرقت به کار گذاشتیم و به این خاطر ساختمان های ما گران است. بعضی ها هم می خواهند کلاس خودشون رو ببرند بالا و اندک افراد هم واقعا برای ضد سرقت بودنش و برای امنیت و اسایش خود می خواهند.
نکاتی که باید توجه داشته باشید.
-چهارچوب درب ضد سرقت در شان اسمش باشد، حداقل 2 میل
-رویه هایی که استفاده می شود از جنس خوب باشد اگر ام دی اف است یا پی وی سی یا ملامینه و علاوه بر مرغوبیت جنس ضخامت خوبی هم داشته باشد . حداقل 5 میل
-در لت درب بین رویه ها خالی نباشد، حتما ورق فولادی یکپارچه جهت امنیت داشته باشد.
-قفل و یراق آن از برند خوبی باشد. معروف ترین برند دنیا کاله ترکیه است .
-لولاها از جنس خوب و مرغوب باشد و تعداد آن هم حداقل 3 تا و بلبرینگ دار باشد.
-عایق صدا، گرما و سرما باشد.
-حشرات و گرد و خاک از لای درب وارد منزل نشود.
-نصب آن راحت و استحکام بعد از نصب آن هم زیاد باشد.( در بازار درب هایی وجود دارد که راحت با پیچ بسته می شود و به همان راحتی هم تخریب می شود و ضریب امنیتی آنها خیلی پایین است).
-جوش مقاطع چهارچوب از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد که استفاده از جوش co2 سه برابر بیشتر از جوش معمولی محکم تر است.
-قیمت درب با توجه به خصوصیاتش مناسب باشد.
-گارانتی هم داشته باشد.

 

توضيح فارسي : مشخصات درب " تاپ سكيوريتی "

علاوه بر كليه موارد دربهای نرمال سكيوريتی دارای:

1- سيستم قفل كارتی بدون تماس (فقط با نزديك كردن كارت به محل مخفی كارت خوان، قفل باز ميگردد)

2-قفل الكترو مكانيك 15 زبانه با امكان قفل در سه جهت (بالا، روبرو، پايين)

3- سيستم برق اضطراری اتوماتيك (در هنگام قطع برق اتوماتيك از باطری تغذيه شده و پس از وصل برق، اتوماتيك از برق شهر استفاده مينمايد)

3- دوربين مدار بسته و خروجی كابل جهت انتقال تصوير به تلويزيون

4- دارای ليميت سوييچ های حساس الكترونيكی برای تعيين دامنه عملكرد قفل يا باز بودن

5- دارای دكمه شستی از سمت داخل برای سهولت فرمان دهی از داخل

6- دارای لامپ هاي الكترونيكی اعلام كننده وضعيت قفل

7-رو كوب ام دی اف مخصوص چارچوب متناسب با رنگ روكش درب


- مشخصات ارائه شده فوق براي تيپ استاندارد درب " هاي سكيوريتی" استفاده شده است و در صورت نياز به استفاده از ديگر قفل و سيستم های الكترونيكی(اثر انگشتی، كدينگ، ريموت كنترلی و ...) طبق نظر كارفرمای محترم اقدام خواهد گرديد.

دوشنبه, 23 خرداد 775 00:00 نوشته شده توسط در درب ضد سرقت TAGS
Add new comment

استفاده از درب های ضد سرقت موجب کاهش در هزینه تمام شده درب و همچنین صرفه جویی در وقت می شود.برخی از درب های ضد سرقت رایج در بازار پس از ساخت به رنگ­آمیزی نیاز دارند و به علت اینکه چارچوب از درب مجزا است، دربها ابتدا نصب شده و پس از سایز شدن نهایی، مجدداً باز شده و جهت رنگ­آمیزی به کارگاه رنگ ارسال می­ شوند. و برخی دیگر که نیاز به رنگ آمیزی ندارند و اصطلاحا خود رنگ هستند ممکن است به علت خطا های احتمالی هنگام اندازه گیری و یا ساخت مجبور به برش درب و تعمیر مجدد و حتی تعویض درب شویم همچنین جهت بالا بردن امنیت این  درب های ضد سرقت معمولاً از حفاظ آهنی جداگانه استفاده می شود.

 

روکش این نوع از دربهای ضد سرقت از جنس MDF با لایه میانی Honey Comb Paper است. این نوع دربهای ضد سرقت دارای انواع طراحی از نوع مسطح و برجسته هستند.لازم به ذکر است روکش MDF تنها حکم نمای بیرونی را دارا می باشد و در این گونه دربهای ضد سرقت نیز یک ورق فولادی به ضخامت 0.8 میلی متر کل سظح زیرین در و ورق فولادی 1.5 میلیمتر زیر mdf چارچوب را پوشانده است.

صفحه1 از5